#

Šiltas komplektas

#

Krovimo nameliai šiltas komplektas

Krovimo sistema Hormann Dobo

Šiltas komplektas (Dobo sistema):

1)Krovimo namelis

Krovimo namelis konstrukcija, paruošta "Sandwich" plokščių montavimui, vartų angą apgaubia vartai, viskas apgalvota taip, kad privažiavus sunkvežimiui ir pradėjus krovimą, šilumos/šalčio nuostoliai būtų minimalūs, kadangi lauko aplinka, turi tik minimalų ryšį su vidaus aplinka.
Tokio tipo nameliai gali būti panaudoti:


  • Šaldymo patalpose (norint išvengti šilto oro patekimo iš lauko).
  • Šildomose patalpose (sumažinant iki minimalių šilumos nuostolių kraunantis sunkvežimį).
  • Sandėliavimo patalpose, atsitvėrimas nuo vairuotojų ir pašalinių asmenų patekimo į patalpas. (Su uždara krovimosi konstrukcija į patalpą nepateks, nepageidaujami asmenys, o vairuotojai matys krovimo procesą, per šviesoforą esantį ant namelio konstrukcijos).

2)Krovimo įranga

  • Visa įranga pritaikyta šio tipo nameliui, todėl naudojamos apšildytos krovimo rampos, pripučiamos sandarinimo rankovės ir kt. įranga.
  • Visą procesą kontroliuoja šviesoforai su davikliais, kurie pasikrovus ar iškrovus, praneša žaliu šviesos signalu, kad vairuotojas jau gali važiuoti.
  • Vienas iš šių namelių pagrindinių pliusų yra, kad vairuotojas pristumia sunkvežimį, prie iškrovimo vietos, ir jau vidaus patalpų krovėjai atsidaro duris. Taip į pastatą ir krovimo patalpą, nepatenka pašaliniai žmonės.

3)Profesionalus montavimas ir aptarnavimas

Mūsų specialistai, kurie jau daugelį metų dirba šį darbą, yra atlikę mokymus. Jūsų pasirinktus produktus sumontuos, ir galės aptarnauti. Taip išvengsite papildomų išlaidų, ir įranga visad veiks tvarkingai, bei ilgai.

4)Individualūs projektai

Kadangi būtent ši skiltis reikalauja, daug projektavimo ir įvairių sprendimų. Sužinojus jūsų norus, mes stengiamės pateikti geriausią sprendimą jums, ši sistema nėra pigi, bet labai patikima, ir taupanti kaštus, todėl greitai jums atsipirks.

Norint susisiekti tiesiogiai su mūsų vadybininkais, prašome spausti čia.Dobo hormann krovimo namelis


#