#

Greitaeigiai vartai

Greitaeigiai vartai HS 70

Greitaeigiai vartai

Greitaeigiai , greito veikimo vartai. Naudojami daugelyje vietų. Kur norima išvengti vėjų, šalčio, ar tiesiog norima ženkliai sumažinti šildymo išlaidas.
Kaikurie greitaeigių vartų modeliai gali pakilti, net per 2sekundes, ir užsidaryti, panašiai greitai.

Šaldytuvai, gamybinės patalpos, krovimo vietos, prekybos centrai. Daugelis panaudojimo sričių, ir didelis šių vartų naudingumas. "Soft edge" apatinis slenkstis, naujas Hormann firmos patentas, leisiantis į vartus atsitrenkus, po keletos minučių vėl tęsti darbą, tiesiog įsistačius slenkstį atgal į vartų kreipiančiąsias. 

Nors greitaeigių vartų modeliai nėra pigūs, bet kiekvienu jų ciklo metu jūs sutaupysite, ir šie vartai atsipirks, keletos metų bėgyje. Nes šie vartai padeda išvengti pagrindinių problemų, su kuriomis susiduriama gamybos srityje. Tai šilumos ar šalčio temperatūros, priklausomai nuo situacijos sutaupymas patalpoje. Skersvėjų sumažinimas patalpose. Sumažins vėjo, dulkių ir lietaus patekimą į patalpas.

Visi greitaeigiai vartai išskyrus HS 70 modelį (su apšiltintomis sekcijomis), kurie yra laukinėse sienose, turi turėti papildomus plieninius paprastus vartus, kuriuos būtų galima uždaryti, ne darbo valandomis.

    V5015


Hormann HS 70  vartų modelis, vienas iš vienintelių ypatingai greitų vartų, kuris yra apšiltintas ir turi geras šilumines sąvybes. Jų sekcijos gali būti aklinos arba su mažų langelių sekcijomis.

            HS70    HS070


Nors šie vartai ir yra ypatingai greito veikimo, bet jų saugumas žmogaus ar transporto atžvilgiu irgi neatsilieka. Orginaliai įtaisyti šviesos barjerai ar kaikuriuose vartuose šviesos sienos, kurios vartų judėjimą saugo visu perimetru. 
Pats vartų valdymas gali būti įvairių tipų:

  • Judesių daviklis (radaras kurį galima sureguliuoti, nereaguoti į žmones).
  • Magnetinė indukcinė kilpa (užvažiavus ant tam tikros vietos, sureaguoja aktyvavimas)
  • Nuotoliniais pultais
  • Mygtukais pritaisytais prie sienos
  • Patraukiama virve 
  • Ir kt.

Jeigu jus sudomino, šie greitaeigiai vartai ir norite sužinoti daugiau informacijos prašome kreiptis į mus.


#